ГОЛОВОЮ РАДИ МОЛОДИХ ФАХІВЦІВ ОБРАЛИ ЄВГЕНА ВІЛЬЧИНСЬКОГО
Рада молодих фахівців провела звітно-виборчу конференцію. Діяльність цієї організації направлена на професійне зростання молодих працівників, реалізацію наукових, творчих і спортивних інтересів.
Організація молоді


Рада молодих фахівців провела звітно-виборчу конференцію. Діяльність цієї організації направлена на професійне зростання молодих працівників, реалізацію наукових, творчих і спортивних інтересів.

Конкурс серед учнів 10 класів міста — «Будь інженером»
Організація молоді та Рада молодих спеціалістів, за підтримки адміністрації та профспілкового комітету Запорізької АЕС, провели конкурс серед учнів 10 класів міста — «Будь інженером» Сьогодні 12.05.2021 пройшло нагородження
Організація молоді

Організація молоді та Рада молодих спеціалістів, за підтримки адміністрації та профспілкового комітету Запорізької АЕС, провели конкурс серед учнів 10 класів міста — «Будь інженером»
Сьогодні 12.05.2021 пройшло нагородження переможців конкурсу
Вітаємо найрозумніших десятикласників міста з перемогою

Конкурс «Будь Інженером»
Організація молоді

Конкурсу «Будь Інженером».
Організація молоді

Загальний результат конкурсу професійної майстерності серед ВП ДП «НАЕК Енергоатом»
  Спеціальність «Токар» місце ВП ЮУАЕС Козерезнюк Олександр Олександрович (керівник Васалатий Ігор Вікторович). місце ВП РАЕС Чех Олександр Анатолійович (керівник Кушнірук Віктор Федорович). місце ВП ЗАЕС Маловічко Олександр
Організація молоді

 

Спеціальність «Токар»

  1. місце ВП ЮУАЕС Козерезнюк Олександр Олександрович (керівник Васалатий Ігор Вікторович).
  2. місце ВП РАЕС Чех Олександр Анатолійович (керівник Кушнірук Віктор Федорович).
  3. місце ВП ЗАЕС Маловічко Олександр Олексійович (керівник Потапенко Юрій Анатолійович).

Спеціальність «електрослюсар ЦТАВ»

  1. місце ВП ЗАЕС Вільчинський Євген Олегович (керівник Катунін Сергій Сергійович).
  2. місце ВП РАЕС Козодой Юрій Васильович (керівник Сидоренко Максим Миколайович).
  3. місце ВП ХАЕС Ткач Ігор Борисович(керівник Кравчук Роман Петрович).

Спеціальність «електромонтер ЕЦ»

  1. місце ВП РАЕС Паламарчук Євген Анатолійович (керівник Ткач Сергій Степанович).
  2. місце ВП ХАЕС Андрійчук Віктор Вадимович (керівник Тонких Андрій Павлович).
  3. місце ВП ЮУАЕС Гуськов Максим Володимирович (керівник Гордієнко Іван Олександрович).

Спеціальність «дозиметрист (черговий)»

  1. місце ВП ХАЕС Тувшинтур Олександр Вікторович (керівник Кузьмінчук Микола Олексійович).
  2. місце ВП ЮУАЕС Кошовенко Віталій Олегович (керівник Шумський Сергій Сергійович).
  3. місце ВП ЗАЕС Соколов Андрій Дмитрович (керівник Дутченко Володимир Вікторович).

Спеціальність «оператор СВО»

  1. місце ВП ЗАЕС Колобов Михайло Олександрович (керівник Россіянський Іван Васильович).
  2. місце ВП РАЕС Кравчук Олег Миколайович (керівник Толокнєєв Сергій Андрійович).
  3. місце ВП ХАЕС Шминдрук Роман Володимирович (керівник Зиков Сергій Олександрович).

Спеціальність «електрозварювальник ручного зварювання»

  1. місце ВП ЗАЕС Склема Денис Русланович (керівник Афанаскін Едуард Євгенович).
  2. місце ВП АРС Бойко Андрій Анатолійович (керівник Бивалькевич Олександр Петрович).
  3. місце ВП ХАЕС Хатрус Дмитро Миколайович (керівник Іванов Сергій Борисович).

Спеціальність «машиніст крана»

  1. місце ВП ЗАЕС Олійник Оксана Володимирівна (керівник Жук Олександр Володимирович).
  2. місце ВП АЕМ Францева Євгенія Михайлівна (керівник Сеник Віктор Петрович).
  3. місце ВП РАЕС Васерук Микола Анатолійович (керівник Килюх Андрій Олександрович).

Спеціальність «МОТУ»

  1. місце ВП РАЕС Петровський Максим Володимирович (керівник Наумчук Анатолій Петрович).
  2. місце ВП ХАЕС Паламарчук Вадим Сергійович (керівник Ткач Ростислав Борисович).
  3. місце ВП ЗАЕС Тарасов Андрій Олегович (керівник Лосєв Олександр Володимирович).

Спеціальність «інструктор НТЦ»

  1. місце ВП ХАЕС Ткач Ігор Вікторович (керівник Тимчук Лариса Вікторівна).
  2. місце ВП ЗАЕС Волков Сергій Михайлович (керівник Малахов Костянтин Миколайович).
  3. місце ВП РАЕС Мацюк Микола Володимирович (керівник Волошин Сергій Миронович).
6-7 червня 2019р. у м. Київ пройшов XI конкурс наукових доповідей серед працівників ДП ​​НАЕК «Енергоатом», у якому зі своїми доповідями виступили молоді працівники Запоріжської АЕС.
У виробничому напрямку: — Євгеній Чернявський, інженер з метрології 2 категорії СГМ з темою «Мобільний вимірювальний комплекс динамічних зусиль»; — Сергій Панчик, електромонтер 7 групи ЕЦ, «Стенд інвертора
Організація молоді

У виробничому напрямку:
— Євгеній Чернявський, інженер з метрології 2 категорії СГМ з темою «Мобільний вимірювальний комплекс динамічних зусиль»;
— Сергій Панчик, електромонтер 7 групи ЕЦ, «Стенд інвертора напруги WDW 3100-220/400 EAN»;

У соціально-профспілковому напрямку
— Анна Скороспєлова, інженер засобів радіо та телебачення ЦЗДТУ, «Методика боротьби з фейковою інформацією про атомну енергетику».

Загальний результат конкурсу у виробничому напрямку:
І місце — Панчик Сергій (ВП ЗАЕС(trophy));
ІІ місце — Найдьон Олександр (ВП ЮУАЭС);
ІІ місце — Кучмій Анна (ВП ХАЕС);
III місце — Молчанович Денис (ВП РАЕС);
III місце — Філонич Юрій (ВП НТЦ).

У соціально-профспілковому напрямку:
І місце — Олена Твердохліб (ВП ЮУАЕС);
ІІ місце — Гончаренко Олексій, ВП ЮУАЕС; Данило Лавренов, заступник директора з комунікації НАЕК «Енергоатом»
III місце — Анна Скороспєлова (ВП ЗАЕС).

(далее…)

Конкурс доповідей «Виробничий потенціал»
Організація молоді

Конкурс «Будь інженером»
Нагородження переможців конкурсу «Будь інженером» відбувалось у культурно-діловому центрі Запорізької АЕС. Перш ніж потрапити до конференц-зали учасники відвідали музей історії та трудової слави Запорізької атомної станції.
Організація молоді

Нагородження переможців конкурсу «Будь інженером» відбувалось у культурно-діловому центрі Запорізької АЕС. Перш ніж потрапити до конференц-зали учасники відвідали музей історії та трудової слави Запорізької атомної станції.

Шановні батьки та учні 10-х класів.
Вже скоро стартує щорічний корнкурс 👉 «Будь Інженером», яких проходе на базі гімназії «Гармонія» серед учнів 10-х класів. Конкурс проводиться з трьох предметів:2️⃣ квітня — Математика3️⃣ кітня — Фізика4️⃣ квітня — Хімія. Початок о
Організація молоді

Вже скоро стартує щорічний корнкурс 👉 «Будь Інженером», яких проходе на базі гімназії «Гармонія» серед учнів 10-х класів.

Конкурс проводиться з трьох предметів:
2️⃣ квітня — Математика
3️⃣ кітня — Фізика
4️⃣ квітня — Хімія. 
Початок о 14.00

За додатковою інформацією звертатись за телефонами:👇
☎️(095) 195-41-47 Андрій Туз
☎️(066) 709-16-71 Дмитро Орлов

Конкурс проводиться за підтримки:
Енергоатом
Українське Ядерне Товариство
Запорізька атомна електростанція
Первинна профспілкова організація «Запорізька АЕС»
Енергодарська багатопрофільна гімназія «Гармонія»
Управління освіти Енергодарської міської ради

Конкурс «Ліга розумників»
4 декабря 2018 года в культурно-деловом центре Запорожской АЭС прошел первый интеллектуальный конкурс «Ліга розумників», организатором которого выступили администрация, профсоюзный комитет и молодежные организации ЗАЭС, управление образования.
Організація молоді

4 декабря 2018 года в культурно-деловом центре Запорожской АЭС прошел первый интеллектуальный конкурс «Ліга розумників», организатором которого выступили администрация, профсоюзный комитет и молодежные организации ЗАЭС, управление образования.

(далее…)