Організація молоді


Реєстрація на триатлон, присвячений пам’яті Миколи Федоровича Захарова, «AtomMan» 2021 відкрита!
Поспішай, не зволікай!
Чекаємо саме на тебе!
P.s. Тільки в цьому році, нова номінація для робітників АЕС та членів Атомпрофспілки «Атомна міць»!

Положенняhttps://drive.google.com/drive/folders/1q2OSFPNMC3eKqzu3RruiEGAkHcnqtiii?fbclid=IwAR28O9O6kKgeDjXHSYAUasGd4y5qr3LQ17TTk6lAze7PkSHc7ghJl4cbsBw

Посилання на реєстраціюhttps://timer.newrun.com.ua/event/72

Організація молоді


03.07.2021 в Енергодарі відбудеться перший в історії ОМ ВП ЗАЕС МТБ марафон «100 EnVelo».
Вас чекає 100 км. траси, насиченої неймовірними краєвидами, яскравими емоціями, складними перешкодами, дружньою підтримкою… та перемогою: над собою, над своїми сумнівами та невірою в себе🏆.
Попередня реєстрація на велогонку вже відкрита на сайті bikeportal.org.ua/8168.
Також на сайті ви можете ознайомитись з Положенням Веломарафону за посиланням: bikeportal.org.ua/8167.
Завершення попередньої реєстрації: 27.06.2021.
Дуже сподіваємося, що нестабільна ситуація з коронавірусом не внесе свої корективи, та ми побачимося на старті МТБ марафону «100 EnVelo».
За додатковою інформацією можна звертатись за телефонами:
— Голова Організації молоді ППО ВП ЗАЕС Мошнік Сергій: +380950721535;
— Голова спортивної комісії Організації молоді ППО ВП ЗАЕС Вялова Альона: 0664363327;
— відповідальний представник від ГО «Асоціація велосипедистів Енергодару «ЕнВело» Чудінов Руслан: 0673625404.

Організація молоді

Вперше в Енергодарі 3 липня відбудеться масштабний веломарафон «100 ЕнВело». З усієї України з’їдуться любителі велосипедного спорту. Зареєструвалося більше 120 учасників. І ще є час.

Організація молоді


У суботу, 5 червня, Організація молоді Запорізької АЕС провела відкритий турнір зі стрітболу серед спортсменів Запорізької області. Це було сильно, захоплююче, драйвово та неймовірно !
Цього року участь в турнірі взяло 12 команд.
За підсумками турніру:
1 місце забрала команда Запоріжжя «Привіт, Андрій», капітан команди Шевченко В’ячеслав.
2 місце посіла команда ЗАЕС «Баварія» у складі: Андрій Кацалап, Сергій Лобач та капітан команди Євгеній Лобач.
3 місце, у поєдинку із запорізькою командою «Копчик», виборола енергодарська команда «БСК», капітан команди Дмитро Купріянов, який також став, вже другий рік поспіль, переможцем в номінації «Кращий шутер турніру».
Дуже гідну гру показали енергодарськи команди, які вийшли до полуфіналу: «А Альоша може краще», «Бички в томаті», «Енергодарська вулиця» та «Пінта».
Кращим гравцем турніру визнаний енергодарець Антон Кузік, переможцем в номінації «Кращий слем-данк» став гість з Запоріжжя Максимчук Єгор.
Переможці та призери були нагороджені оригінальними медалями та кубками, виготовленими за індивідуальним замовленням.
Від імені Організації молоді хочеться подякувати адміністрації ВП «Запорізька атомна електростанція», профспілковому комітету та адміністрації СОК за всебічну підтримку в проведенні заходу та, звичайно ж, учасникам турніру за гарну, позитивну гру та за те, що на протязі богатьох років залишаються з нами.Організація молоді
Організацією молоді ППО ВП ЗАЕС був проведений перший турнір з кіберспорту у двох дисциплінах: Counter Strike Global Offensive та FIFA 2021. У ході запеклих баталій було визначено переможців: дисципліна FIFA 2021
1 місце Маслаков Олександр СФЗ
2 місце Янжула Сергій СУНРМ
3 місце Табурянський Євген ЕЦ
дисципліна CS GO
1 місце команда СКМ Олійник Андрій та Пухно Андрій обидва СКМ
2 місце команда TFO Куприн Денис ЕРП та Селіванов Роман ХЦ
3 місце команда Light Team Гурський Роман та Сполович Артем обидва ЕРП
ОМ ЗАЕС дякує всім учасникам змагань та бажає подальших перемог !!!

Організація молоді

Триатлети — нарешті Ви дочекались
Це неймовірно, але 27.09.2020 в Енергодарі, все ж таки, відбудуться змагання з триатлону «АtomМаn 2020», присвячені пам’яті Миколи Федоровича Захарова.
Дуже сподіваємося на те, що нестабільна ситуація з коронавірусом не зробить свої корективи, та змагання все ж відбудуться.
Для тих хто реєструвався раніше прохання підтвердити участь у змаганні.

Для бажаючих прийняти участь просимо зареєструватись за посиланням http://atomman.om-znpp.org/

або за телефонами

066-43-63-327
097-601-83-68 (viber)

Дистанції змагань:
плавання 650 м,
велогонка 21,9 км,
біг 4,7 км.
Ознайомитись з положенням про проведення змагань можна тут

https://drive.google.com/file/d/1pf_VJWWSotuFA6eGundg0zYCJg_B3hXJ/view

Початок: 10:00 (в залежності від погодних умов, час проведення може бути змінений).
Старт та фініш: водно – спортивна база ВП ЗАЕС (парк Перемоги»).

Організація молоді
В неділю 16 серпня Організація молоді Запорізької АЕС, при підтримці Громадська організація «Брама», провела відкритий турнір зі стрітболу серед спортсменів Запорізької області. Це було сильно, захоплююче, драйвово та неймовірно!
Цього року участь в турнірі взяло 14 команд.
За підсумками турніру:
місце забрала збірна команда Енергодар/Гуляйполе/Запоріжжя «Dogs». Капітан цієї команди Дмитро Купріянов у минулому році також привів свою команду до
перемоги. Крім цього, Дмитро ще й став цьогорічним переможцем в номінації «Кращий шутер турніру».
місце посіли дуже круті хлопці з команди «БМК» (Енергодар), капітан команди Добреля Даніїл, який, до речі, став переможцем в номінації «Кращий слем-данк турніру».
місце посіла також енергодарська команда «Бички в томаті», яка у напруженій боротьбі, у прямому сенсі, вирвала перемогу у дуже сильної Запорізької команди — бронзових призерів минулого року «Привіт, Андрій».
Дуже класну гру показала найстарша команда турніру «Ен Team», яка приймала участь у турнірі ОМ ЗАЕС вперше. До складу цієї команди увійшли досвідчені гравці-працівники ВП ЗАЕС, капітан команди Лобач Євген. У схватці зі срібними призерами минулорічного турніру, командою Запорізького баскетбольного клубу «Глеки», вони вибороли перемогу. І це дуже круто!!
Також хочеться відмітити гідну гру команд Енергодарський стиль» та «Моя мама пишається мною». Зовсім трохи фарту під час жеребкування, а може трохи й
досвіду, не вистачило командам «Енергодарська вулиця», «Сhill», «SOV», «Енергодарський стиль 2.0», «Мафія» та «Бігмаки».
Кращим гравцем турніру визнаний енергодарець Валерій Ковригін.
Переможці та призери були нагороджені оригінальними медалями та кубками, виготовленими за індивідуальним замовленням. Медалями «За волю до перемоги» та пам’ятними сувенірами від ГО «Брама» та Українського ядерного товариства були нагороджені гості з Запоріжжя Віктор Терещенко та Максимчук Егор, які показали класні трюки в номінації «Кращий слем-данк» та наймолодша
команда турніру «Бігмаки». Ці відважні дітлахи вже не першій рік «не стремаються» грати з набагато досвідченішими гравцями на рівних умовах.

Від імені Організації молоді хочеться подякувати адміністрації

Запорізька атомна електростанція, профспілковому комітету та адміністрації СОК за всебічну підтримку в проведенні заходу, ГО «Брама» за сувенірну продукцію та, звичайно ж, учасникам турніру за гарну, позитивну гру та за те, що на протязі богатьох років залишаються з нами.
Організація молоді

Організація молоді

Заплановані на 12 липня змагання з триатлону «AtomMan» переносяться у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації та виявленням нових захворівших на COVID-19 у місці Енергодарі.

Через те, що епідеміологічна ситуація в Україні дуже нестабільна та в деякіх регіонах напружена, карантинні обмеження пов’язані з запобіганням розповсюдження гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, діють до 31.07.2020 р.

Інформація щодо нової дати проведення триатлону «АtomMan» в Енергодарі, буде повідомлена пізніше. Слідкуйте за анонсами!
Сподіваємося на скоріше покращення епідеміологічної ситуаціі в Україні!!!
Бажаємо Вам здоров’я!

Дистанції змагань (індивідуальні та командні): плавання 650 м, велогонка 21,9 км, біг 5,5 км.

Реєстрація до 5 липня за посиланням: http://atomman.om-znpp.org/, або за телефонами 066-436-33-27, 097-601-83-68 (Viber)

Організація молоді

Головною родзинкою турніру став вид лову — за допомогою фідерної снасті.
Участь у зимовому турнірі Організації Молоді з рибної ловлі прийняло
20 спортсменів з 8 підрозділів: ПКП, СФЗ, УБ, ЦТАВ, ЦТПК, ЕП, ЕРП, ЕЦ. Серед учасників були як більш досвідчені в цій нелегкій справі, так і новачки, які завдяки турніру, спробували даний вид лову вперше.
Протягом п’яти годин, незважаючи на дощик, який періодично намагався внести свої корективи, учасники впевнено йшли до перемоги.
За результатами турніру:
приз в номінації «За першу спійману рибу», на четвертій хвилині, дістався Дмитру Касьяну Дмитрий Касьян (Dmitriy Kasyan) (ПКП). Він же посів ІІІ місце за кількістю улову з вагою 1 кг 40 г.
Друге місце зайняв Олег Мельник Олег Мельник, працівник СФЗ. Його улов склав 1 кг 540 г.
Чемпіоном турніру заслужено став Євген Єрмоленко Евгений Ермоленко(ЕРП), улов якого склав 2 кг 215 г.
Приз в номінації «За найбільшу рибу турніру» отримав постійний учасник турнірів ОМ з рибної ловлі Сергій Буціченко Сергей Буциченко (ЦТПК). Хочеться також відзначити ще одного нашого постійного учасника Віктора Живогляда Витёк Живогляд (ЕРП), якому до призового місця не вистачило зовсім-зовсім небагато: 20 грам.
Величезна подяка за можливість проведення ІІІ турніру з рибної ловлі адміністрації парку, профспілковому комітету і Генеральному директору Запорізька атомна електростанція.
Окремо хочеться подякувати Сергію Устрашкіну Sergey Ustrashkin, засновнику клубу з фідерної ловлі в Енергодарі, за допомогу в організації турніру. І, звичайно ж, спасибі нашим учасникам, які із задоволенням беруть участь в турнірах й надихають нас на нові заходи.

Згідно правил проведення змагань, вся піймана риба була поверненна до води.