Організація молоді


17 липня на території водно-спортивної бази ЗАЕС відбулося справжнє свято родини під назвою «Сімейні канікули». П’ять неперевершених сімей змагалися за звання найкращої, демонструючи неабияку кмітливість, креатив та артистичність.
Під час конкурсу командам вдалося завітати до 25 країн світу, створити сімейну ромашку та вижити на безлюдному острові. А найголовніше — запросити глядачів до країни своїх мрій у творчому виступі.
Сімейні команди на сцені «Мушля» співали, грали на музичних інструментах, змагалися у боротьбі, забивали голи та навіть запалювали сімейне вогнище. За результатами конкурсу всі родини отримали подарунки від Організації молоді ППО ЗАЕС та перемогу в унікальній номінації: сім’я Стаценко «Співоча родина», сім’я Зик «Нестримна енергія позитиву», сім’я Лук’янових «З музикою в серці», сім’я Денисенко «Міцність духу — сімейна сила», сім’я Налісних «Тепло сімейного вогню».
Перемогу у конкурсі загалом здобула сім’я Стаценко.
Вітаємо всіх учасників та переможців! Організація молоді висловлює щиру вдячність адміністрації ВП «Запорізька атомна електростанція», профспілковому комітету, Культурно-деловой центр ОП ЗАЭС та Водно-спортивній базі УСП за всебічну підтримку та допомогу у підготовці цього чудового свята.


Організація молоді

Положення до фотоконкурсу

Організація молоді


12 червня, Відділ культури ЕМР провів міський піший сімейний квест до Дня міста. Захід проводився за участі Організації Молоді ВП ЗАЕС.
Після привітання організаторів, три команди по 10 осіб отримали завдання та квест урочисто розпочався.
Молодим квестерам необхідно було подолати 8 локацій: розв’язувати завдання, вирішувати ребуси, розшифровувати послання, слухати пісні.
Окрім цього, на локаціях їх чекали агенти з творчими завданнями.
Проявляючи нестандартність мислення, енциклопедичні знання, знання міста та подолаючі близько 5 км, усі команди дісталися фінішу
Результати квесту:
1 місце — команда «Альтушки».
2 місце — команда «Неугомонные».
3 місце — команда «Борцухи».

Організація молоді

Організація молодіОсновна мета якого: Висловити вдячність людям, які рятують життя. Така благородна справа, як донорство, повинна заохочуватися. В рамках нашого проєкту було передбачено для почесних донорів ВП ЗАЕС матеріальне стимулювання та сувенірну продукцію, а також відзначено почесних донорів Подяками. Ми популяризуємо донорство, та одночасно шукаємо різні можливості для заохочення донорів регулярно здавати кров. З одного боку — вони звичайні люди, яких ми бачимо щодня, а з іншого, кожен донор врятував життя — тим самим подарувавши ще один день народження, ще одну хвилину сміху, ще одну розмову одним з одним, ще один шанс …

Напередодні Всесвітнього дня донора крові, який відзначається 14 червня, хочемо сказати всім донорам нашого міста — ви гордість нашого міста.

Організація молодіОрганізація молоді Запорізької АЕС вже вп’яте провела турнір з рибної ловлі серед працівників станції. До участі на турнір зібралось 27 охочих представників з 9 підрозділів ВП ЗАЕС.

За результатами змагань перше місце виборов Сергій Базна (цех теплової автоматики та вимірювань), який зловив найбільшу кількість риби — 6 кг 175 г. Також Сергій отримав окремий приз за рибу, виловлену на першій хвилині змагань.

Друге місце отримав Сергій Зінченко (цех електричних мереж), улов якого склав 4 кг 930 г. Крім того, Сергію вдалося виловити карася вагою 470 г — найбільшу рибу на цьому турнірі.

Трете місце зайняв Геннадій Прищенко (цех господарського обслуговування) з уловом 4 кг 775 г.

«Будь риболовОМ» — це особливий захід, який об’єднує працівників Запорізької АЕС, для котрих риболовля є улюбленим хобі.

Всі переможці турніру отримали кубки, медалі, призи та подарунки від організаторів заходу.

Турнір з рибної ловлі проводився з ініціативи Організації молоді Запорізької АЕС за підтримки Атомпрофспілки, Українського ядерного товариства, адміністрації та профспілкового комітету підприємства.

Організація молоді


До цього заходу залучилася більшість активістів ОМ ВП ЗАЕС.
За підтримки Sup station energy, які залюбки надали для прибирання сміття на місцевому каналі та вздовж узбережжя каяки та сапборди!
Інвентарем для сміття забезпечило КП «Промінь»
Велику купу непотребу,скляних та пластикових пляшок, шин від автомобілів, сітки рибалок та нелічену кількість поліетиленових пакетів зібрано за півдня.
Сподіваємося, що такий суботник стане щорічною корисною традицією не лише для учасників Організації молоді ВП ЗАЕС, а й для мешканців нашого міста.
Адже ми це робимо не лише для себе, а й для майбутньіх поколінь.

Організація молоді


Коли щось робиш від щирого серця — результат буде вражаючим та неперевершеним!
Ми ніколи не перестанемо дякувати всім всім хто залучився до проєкту «Особливі матусі для особливих дітей»
Переконані,що вся підтримка та всі зусилля для для наших матусь буде для них стимулом бути ще сильнішими та неймовірно вишуканими
Оксана Димова

Відеограф:
Сергей Филоненко
Андрей Мильчевский

Фотографи:
Надежда Балицкая
Алёнка Иващенко
Ольга Дербун
Алексей Боровик

Творці прекрасного:
Антонина Алимова
Быченок Ольга
Сатурчак Кристина
Сердюк Евгения
Василина Седова
Валерия Криковцова
Алёна Замрий

Квіти для матусь:
Пилипенко Евгения

За підтримки:
Любов Сердюк
КДЦ «Молодіжний»
Sushi Master Запоріжжя

Організація молоді

Організація молоді
Вперше на майданчику ВП ЗАЕС пройдуть змагання з кіберспорту!
Спільно із молодіжним бізнес консалтинг центром «Резидент» Організація молоді запрошує вас прийняти участь у турнірі Cybersport | festival 2021
Вас чекає запекла боротьба в двох категоріях FIFA 21 (індивідуальна) • CS (2×2)
Та оригінальні пам’ятні нагороди від ОМ ВП ЗАЕС🏆
Положення турніру — з кіберспорту «Atomic energy cyber man»
Реєстрація за тел.
0(95) 820 90 88 Сергій;
0(66) 662 05 68 Євген
Або заповнюйте на сайті: