Отчетно-выборная конференция организации молодёжной ПВО ВП ЗАЕС
13 січня, у Культурно-діловому центрі Запорізької АЕС проведено звітно-виборну конференцію Організації молоді ППО ВП ЗАЕС. Т.в.о. генерального директора ВП ЗАЕС Дмитро Іванович Вербицький висловив вдячність активній молоді за
Організація молоді


13 січня, у Культурно-діловому центрі Запорізької АЕС проведено звітно-виборну конференцію Організації молоді ППО ВП ЗАЕС.
Т.в.о. генерального директора ВП ЗАЕС Дмитро Іванович Вербицький висловив вдячність активній молоді за плідну роботу та побажав успіхів у майбутніх ініціативах.
Також в президіумі були присутні: заступник Голови Атомпрофспіли Прудніков П.В., голова ППО ВП ЗАЕС Здравчев І.І, Голова ОМ Атомпрофспілки Олещук П.В., заступник голови ППО ВП ЗАЕС Ротерман В.В., голова комісії з виховної, шефської роботи та по роботі з молоддю профспілкового комітету ВП ЗАЕС Руденко О.О. та голова Організації молоді ППО ВП ЗАЕС Мошнік С.О.
Після перегляду відео-звіту близько 60 делегатів конференції визнали роботу ОМ за звітний період задовільною.
Обравши членів Ради ОМ одноголосно підтримали кандидатуру Сергія Мошніка на Голову ОМ ППО ВП ЗАЕС та обрали йому двох заступників Максима Ткача та Христину Левченко.

Наступними було розглянуто питання:
⁃ план роботи ОМ на 2022 рік;
⁃ делегування представників ОМ ППО ВП ЗАЕС до складу Центральної Ради ОМ Атомпрофспілки (Сергій Мошнік, Максим Ткач, Христина Левченко, Сергій Потинг);
⁃ обрання делегатів на VII з’їзд ОМ Атомпрофспілки;
⁃ висування делегатів у виборні органи Атомпрофспілки, яким вирішили рекомендувати кандидатуру Сергія Мошніка на посаду голови Організації молоді Атомпрофспілки.Заступник голови Атомпрофспілки Павло Вікторович Прудніков, голова ППО ВП ЗАЕС Іван Іванович Здравчев, заступник голови ППО ВП ЗАЕС Володимир Васильович Ротерман та голова ОМ Атомпрофспілки Павло Віталійович Олещук, також високо оцінили роботу ОМ ЗАЕС та побажали успіхів ОМ у подальшій роботі.
За вагомий внесок у розвиток молодіжного руху грамотами відзначені активісти, які цьогоріч передали свої повноваження молодим наступникам: Альона Вялова, Захар Лашин, Тетяна Соловіцька та Андрій Туз.
Дякуємо Вам нескінченно та бажаємо успіхів у наступних звершеннях!

ATOMIC ENERGY CYBERMAN
29-30 января Организация Молодежной ПВО ЗАЭУ на базе Бизнес-консалтингового центра «Резидент» проведет второй турнир по киберспортивному ATOMIC ENERGY CYBERMAN Вас ждет ожесточенный бой в двух дисциплинах 2) FIFA
Організація молоді


29-30 января Организация Молодежной ПВО ЗАЭУ на базе Бизнес-консалтингового центра «Резидент» проведет второй турнир по киберспортивному ATOMIC ENERGY CYBERMAN
Вас ждет ожесточенный бой в двух дисциплинах 2) FIFA 21 (индивидуально), 🎧 CS GO (2 на 2)
И оригинальные памятные награды от ом вп заес
Регистрация по тел.
(066) 662 05 68 — Євген
(095) 820 90 88 — Сергій

Звіт Організації молоді ППО ВП ЗАЕС 2021
Організація молоді

План заходів Організації молоді ППО ВП «Запорізька АЕС» на 2022 рік
Організація молоді

Колегіум Атомпрофспілки
З 22-24 липня 2021 року у м. Чернігів на базі Навчально-методичного центру Федерації профспілкових організацій Черніговської області відбулася чергова сесія освітнього проєкту «Колегіум Атомпрофспілки». У навчанні прийняли участь
Організація молоді


З 22-24 липня 2021 року у м. Чернігів на базі Навчально-методичного центру Федерації профспілкових організацій Черніговської області відбулася чергова сесія освітнього проєкту «Колегіум Атомпрофспілки».
У навчанні прийняли участь активісти Організації молоді Атомпрофспілки, серед яких були голова ОМ ППО ВП ЗАЕС Мошнік Сергій, членкиня Ради ОМ ЗАЕС Левченко Христина, член Ради ОМ ЗАЕС Ткач Максим, активіст ОМ ЗАЕС Вільчинський Євген, а також запрошені представники Укрелектропрофспілки.
Тренерами та модераторами освітнього проєкту були начальник відділу освіти дорослих НМЦ Віталій Копиш та юрист НМЦ Володимир Ковальчук.
Під час навчання провели семінари-тренінги за темами:
▫️«Що таке профспілка? Зрозумілою мовою для всіх поколінь»;
▫️«Чому Вам потрібно бути членом Атомпрофспілки? Переконливо про переваги членства»;
▫️«Сучасні підходи до сайту профспілки: практичні рекомендації та аналіз кейсів»;
▫️«Вимоги до сайту Атомпрофспілки: структура, сервіси, інформація, медіа, новини, фішки»;
▫️«Візуалізація варіантів оновленого сайту Атомпрофспілки».
В перший день учасники «Колегіуму Атомпрофспілки» визначили цінності та потреби Атомпрофспілки, на другий день провели аналіз сайтів інших профспілкових організацій України та світу, а на третій день представили свої проєкти сайту Атопрофспілки.
В рамках даного освітнього проєкту було проведене розширене засідання Центральної ради ОМА, на якому обговорили заходи поточного року, виконання конкурсу проектів ОМА та інше.
Одним з основних питань було внесення змін до складу ЦР ОМА , а саме включення до складу ЦР представників ОМ ППО ВП ЗАЕС Левченко Христини та Ткача Максима.

Колегіум Атомпрофспілки в Навчально-методичному центрі (НМЦ) профспілок у місті Чернігів.
З початку року МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» разом з USAID Проєктом енергетичної безпеки (ПЕБ) розпочали співпрацю з двома провідними профспілками енергетичної галузі – «Укрнафтогазпрофспілка»
Організація молоді

З початку року МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» разом з USAID Проєктом енергетичної безпеки (ПЕБ) розпочали співпрацю з двома провідними профспілками енергетичної галузі – «Укрнафтогазпрофспілка» та «Атомпрофспілка», а саме реалізацію проєкту “Ge4U: «Гендер для профспілок в енергетиці». Мета якого є просування та втілення гендерно-чутливої політики та програм на підприємствах. Від Атомпрофспілки пілотним майданчиком для реалізації проєкту було обрано Запорізьку АЕС.
В рамках даного проєкту, з 17 по 19 червня проходив Колегіум Атомпрофспілки в Навчально-методичному центрі (НМЦ) профспілок у місті Чернігів. «Гендерні принципи в енергетичній галузі Ураїни», — таку назву мав семінар-тренінг.
Освітній проєкт відповідальних за гендерний напрямок роботи. Семінар-тренінг для профактиву та молоді ВП «ЗАЕС», ВП «ЮУАЕС», ВП «РАЕС», ДСП «ЧАЕС», ВП «АРС», дирекції
ДП «НАЕК «Енергоатом», а також запрошених представників «Укрнафтогазпрофспілки».
Тренерами та модераторами освітнього проєкту були експерти МГО «Соціальні ініціативи з охорони здоров’я та праці» Ірина Орловська, Елла Ламах, Наталія Лук’янова, Ксенія Мацкевич, заступник голови «Атомпрофспілки» Павло Пудніков та представниці ДП «НАЕК «Енергоатом» Рената Яресько та Ганна Заєць.
Відкриття Колегіуму розпочалося зі вступного слова заступника голови «Атомпрофспілки» Павла Пруднікова та знайомства з присутніми.
Учасники Колегіуму розпочали свою роботу з теми «Яка повинна бути гендерна політика в «Атомпрофспілці». Протягом даної сесії з учасниками Колегіуму працював Павло Прудніков.
Рената Яресько та Ганна Заєць розповіли учасникам про «Гендерну політику в ДП «НАЕК «Енергоатом».
Решту Колегіуму з енергетиками працювали експерти МГО «Соціальні ініціативи з охорони здоров’я та праці» Ірина Орловська, Елла Ламах, Наталія Лук’янова, Ксенія Мацкевич.
Вони провели інтересні тренінги на теми: «Гендерна дискримінація у сфері праці», «Руйнівна дія гендерних стереотипів у сфері праці», «Механізми втілення гендерно-чутливої політики на підприємствах енергетичної галузі» та «Методи комунікації: як говорити про гендер з працівниками». Після кожної проведеної теми відбувся «мозковий штурм».
В останній день семінару, тренером Еллою Ламах була проведена заключна сесія «Шляхи імплементації напрацьованих документів та впровадження напрацьованих документів на підприємствах» та підведені підсумки всього тренінгу.

Поздравление ко Дню Влебленных
Організація молоді

Конференція Організації молоді ППО ВП ЗАЕС 2021
9 лютого, у культурно — діловому центрі  ВП ЗАЕС, відбулася звітна конференція Організації молоді ППО ВП ЗАЕС. В її роботі взяли участь 47 делегатів — представників з усіх
Організація молоді

9 лютого, у культурно — діловому центрі  ВП ЗАЕС, відбулася звітна конференція Організації молоді ППО ВП ЗАЕС. В її роботі взяли участь 47 делегатів — представників з усіх підрозділів підприємства. Основні питання порядку денного – звіт про роботу за 2020 рік, план заходів на 2021 рік та зміни у складі Ради ОМ ППО ЗАЕС.

Конференція проходила під головуванням молодіжного лідера Сергія Мошніка, за участю заступника голови профкому ВП ЗАЕС Володимира Ротермана та голови комісії з виховної, шефської роботи та по роботі з молоддю профкому ВП ЗАЕС Олександра Руденка.

Традиційно звіт був представлений у відео-форматі по п’яти основним напрямкам діяльності Організації молоді. Минулий рік був непростий та водночас продуктивний. ОМ ЗАЕС адаптувалась до карантинних умов та провела більшість заходів: конкурс «Будь інженером»; турнір з рибної ловлі «Будь риболовом»;  відкритий турнір зі стрітболу; традиційне змагання з тріатлону; традиційний квест по місту до дня Незалежності України; акцію «Рятуй життя» та дуже багато інших заходів. Більш детально про всі заходи ОМ можна переглянути у відеоролику.

Заслухавши звіт, делегати одноголосно визнали роботу ОМ задовільною, затвердили план робіт на 2021 рік.

Також, одноголосно були прийняті рішення про обрання в Раду ОМ ЗАЕС Іващенко Олени, Левченко Христини, Потинга Сергія, Бобокало Катерини, Ткача Максима, та обрання Мошніка Сергія до складу ЦК.

Не обійшлось без приємних моментів! Під час конференції голова та присутні привітали членкиню Ради ОМ ЗАЕС Вялову Альону з Днем народження.

Звіт Організації молоді за 2020 рік

Погоджений план заходів на 2021 рік

План заходів організації молоді ППО ВП ЗАЕС на 2021 рік
Організація молоді

Звіт ОМ ЗАЕС за 2020 рік
Організація молоді