Весело та цікаво провели час

7 липня у Парку Перемоги для всіх жителів Енергодара Організація молоді Запорізької АЕС провела до День сім’ї. Назвали цей захід «Веселі усмішки», а організувала та провела його Організація молоді Запорізької АЕС за підтримки профспілкового комітету та адміністрації атомної станції.
За програмою на сцені виступили артисти КДЦ «Молодіжний» та збірна команда КВН ЗАЕС та АЕМ – «Энергодарские борзые». Поряд зі сценою для дітей та їх батьків проходили майстер-класи з ліплення глиняних виробів, шиття «скандинавського гнома», малювання по воді «ебру».
А ще було складання фігурок з паперу «орігамі» та спортивні ігри «боча» і «дартс». Для зовсім маленьких було заняття з пускання мильних бульбашок та
малювання на асфальті. Кожен присутній на цьому святі мав можливість весело та цікаво провести час зі своєю родиною. Гадаємо, що таке свято стане традиційним.

Посилання на фотографій:https://photos.google.com/share/AF1QipMdqG2vuQZ8cvoAq5Tgr6WauoL-q-LlzPwRtSGQiu5iXHXWQLhv2ZWOM78SHarU8A?key=eGdMdmxfazFLcTlZREY5aUNEeWlrTlNCb3VYSkJ3

Організація молоді