Організації молоді ВП ЗАЕС, на стадіоні школи №1 була проведена реконструкція баскетбольного майданчика

З метою розвитку та популяризації спорту серед молоді м.Енергодар, силами молодих небайдужих хлопців та дівчат з Організації молоді ВП ЗАЕС, на стадіоні школи №1 була проведена реконструкція баскетбольного майданчика: виготовлені і встановлені нові баскетбольні щити, нові кільця з міцними металевими сітками, а також пофарбовані баскетбольні стовпи й нанесена свіжа розмітка для гри в баскетбол та стрітбол.
Захід з облагороджування та відновлення спортивних майданчиків Енергодара, який вже став доброю традицією, проводиться за підтримки профкому ЗАЕС й сприяння Управління освіти та залишається незмінним в плані Організації молоді вже котрий рік. Раніше вже були проведені реконструкції спортивних майданчиків шкіл №4 та №7. Також «молодь» не залишилася осторонь, під час проведення робіт з облаштування нового дитячого містечка і реконструкції старого дитячого майданчика в парку «Перемоги».
Дивлячись на плачевний стан спортивних та ігрових майданчиків міста, з великим сумом та величезною надією, закликаємо Вас, небайдужі жителі міста, громадські організації, підприємці, підтримати ініціативу і разом зробити наше з вами місто доступнішим для спортивних досягнень наших дітей, дати їм і в тому ж числі собі, можливість вести активний і здоровий спосіб життя.

Організація молоді