Загальний результат конкурсу професійної майстерності серед ВП ДП «НАЕК Енергоатом»

 

Спеціальність «Токар»

  1. місце ВП ЮУАЕС Козерезнюк Олександр Олександрович (керівник Васалатий Ігор Вікторович).
  2. місце ВП РАЕС Чех Олександр Анатолійович (керівник Кушнірук Віктор Федорович).
  3. місце ВП ЗАЕС Маловічко Олександр Олексійович (керівник Потапенко Юрій Анатолійович).

Спеціальність «електрослюсар ЦТАВ»

  1. місце ВП ЗАЕС Вільчинський Євген Олегович (керівник Катунін Сергій Сергійович).
  2. місце ВП РАЕС Козодой Юрій Васильович (керівник Сидоренко Максим Миколайович).
  3. місце ВП ХАЕС Ткач Ігор Борисович(керівник Кравчук Роман Петрович).

Спеціальність «електромонтер ЕЦ»

  1. місце ВП РАЕС Паламарчук Євген Анатолійович (керівник Ткач Сергій Степанович).
  2. місце ВП ХАЕС Андрійчук Віктор Вадимович (керівник Тонких Андрій Павлович).
  3. місце ВП ЮУАЕС Гуськов Максим Володимирович (керівник Гордієнко Іван Олександрович).

Спеціальність «дозиметрист (черговий)»

  1. місце ВП ХАЕС Тувшинтур Олександр Вікторович (керівник Кузьмінчук Микола Олексійович).
  2. місце ВП ЮУАЕС Кошовенко Віталій Олегович (керівник Шумський Сергій Сергійович).
  3. місце ВП ЗАЕС Соколов Андрій Дмитрович (керівник Дутченко Володимир Вікторович).

Спеціальність «оператор СВО»

  1. місце ВП ЗАЕС Колобов Михайло Олександрович (керівник Россіянський Іван Васильович).
  2. місце ВП РАЕС Кравчук Олег Миколайович (керівник Толокнєєв Сергій Андрійович).
  3. місце ВП ХАЕС Шминдрук Роман Володимирович (керівник Зиков Сергій Олександрович).

Спеціальність «електрозварювальник ручного зварювання»

  1. місце ВП ЗАЕС Склема Денис Русланович (керівник Афанаскін Едуард Євгенович).
  2. місце ВП АРС Бойко Андрій Анатолійович (керівник Бивалькевич Олександр Петрович).
  3. місце ВП ХАЕС Хатрус Дмитро Миколайович (керівник Іванов Сергій Борисович).

Спеціальність «машиніст крана»

  1. місце ВП ЗАЕС Олійник Оксана Володимирівна (керівник Жук Олександр Володимирович).
  2. місце ВП АЕМ Францева Євгенія Михайлівна (керівник Сеник Віктор Петрович).
  3. місце ВП РАЕС Васерук Микола Анатолійович (керівник Килюх Андрій Олександрович).

Спеціальність «МОТУ»

  1. місце ВП РАЕС Петровський Максим Володимирович (керівник Наумчук Анатолій Петрович).
  2. місце ВП ХАЕС Паламарчук Вадим Сергійович (керівник Ткач Ростислав Борисович).
  3. місце ВП ЗАЕС Тарасов Андрій Олегович (керівник Лосєв Олександр Володимирович).

Спеціальність «інструктор НТЦ»

  1. місце ВП ХАЕС Ткач Ігор Вікторович (керівник Тимчук Лариса Вікторівна).
  2. місце ВП ЗАЕС Волков Сергій Михайлович (керівник Малахов Костянтин Миколайович).
  3. місце ВП РАЕС Мацюк Микола Володимирович (керівник Волошин Сергій Миронович).
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Організація молоді