У суботу, 5 червня, Організація молоді Запорізької АЕС провела відкритий турнір зі стрітболу серед спортсменів Запорізької області.


У суботу, 5 червня, Організація молоді Запорізької АЕС провела відкритий турнір зі стрітболу серед спортсменів Запорізької області. Це було сильно, захоплююче, драйвово та неймовірно !
Цього року участь в турнірі взяло 12 команд.
За підсумками турніру:
1 місце забрала команда Запоріжжя «Привіт, Андрій», капітан команди Шевченко В’ячеслав.
2 місце посіла команда ЗАЕС «Баварія» у складі: Андрій Кацалап, Сергій Лобач та капітан команди Євгеній Лобач.
3 місце, у поєдинку із запорізькою командою «Копчик», виборола енергодарська команда «БСК», капітан команди Дмитро Купріянов, який також став, вже другий рік поспіль, переможцем в номінації «Кращий шутер турніру».
Дуже гідну гру показали енергодарськи команди, які вийшли до полуфіналу: «А Альоша може краще», «Бички в томаті», «Енергодарська вулиця» та «Пінта».
Кращим гравцем турніру визнаний енергодарець Антон Кузік, переможцем в номінації «Кращий слем-данк» став гість з Запоріжжя Максимчук Єгор.
Переможці та призери були нагороджені оригінальними медалями та кубками, виготовленими за індивідуальним замовленням.
Від імені Організації молоді хочеться подякувати адміністрації ВП «Запорізька атомна електростанція», профспілковому комітету та адміністрації СОК за всебічну підтримку в проведенні заходу та, звичайно ж, учасникам турніру за гарну, позитивну гру та за те, що на протязі богатьох років залишаються з нами.Організація молоді