Колегіум Атомпрофспілки в Навчально-методичному центрі (НМЦ) профспілок у місті Чернігів.

З початку року МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» разом з USAID Проєктом енергетичної безпеки (ПЕБ) розпочали співпрацю з двома провідними профспілками енергетичної галузі – «Укрнафтогазпрофспілка» та «Атомпрофспілка», а саме реалізацію проєкту “Ge4U: «Гендер для профспілок в енергетиці». Мета якого є просування та втілення гендерно-чутливої політики та програм на підприємствах. Від Атомпрофспілки пілотним майданчиком для реалізації проєкту було обрано Запорізьку АЕС.
В рамках даного проєкту, з 17 по 19 червня проходив Колегіум Атомпрофспілки в Навчально-методичному центрі (НМЦ) профспілок у місті Чернігів. «Гендерні принципи в енергетичній галузі Ураїни», — таку назву мав семінар-тренінг.
Освітній проєкт відповідальних за гендерний напрямок роботи. Семінар-тренінг для профактиву та молоді ВП «ЗАЕС», ВП «ЮУАЕС», ВП «РАЕС», ДСП «ЧАЕС», ВП «АРС», дирекції
ДП «НАЕК «Енергоатом», а також запрошених представників «Укрнафтогазпрофспілки».
Тренерами та модераторами освітнього проєкту були експерти МГО «Соціальні ініціативи з охорони здоров’я та праці» Ірина Орловська, Елла Ламах, Наталія Лук’янова, Ксенія Мацкевич, заступник голови «Атомпрофспілки» Павло Пудніков та представниці ДП «НАЕК «Енергоатом» Рената Яресько та Ганна Заєць.
Відкриття Колегіуму розпочалося зі вступного слова заступника голови «Атомпрофспілки» Павла Пруднікова та знайомства з присутніми.
Учасники Колегіуму розпочали свою роботу з теми «Яка повинна бути гендерна політика в «Атомпрофспілці». Протягом даної сесії з учасниками Колегіуму працював Павло Прудніков.
Рената Яресько та Ганна Заєць розповіли учасникам про «Гендерну політику в ДП «НАЕК «Енергоатом».
Решту Колегіуму з енергетиками працювали експерти МГО «Соціальні ініціативи з охорони здоров’я та праці» Ірина Орловська, Елла Ламах, Наталія Лук’янова, Ксенія Мацкевич.
Вони провели інтересні тренінги на теми: «Гендерна дискримінація у сфері праці», «Руйнівна дія гендерних стереотипів у сфері праці», «Механізми втілення гендерно-чутливої політики на підприємствах енергетичної галузі» та «Методи комунікації: як говорити про гендер з працівниками». Після кожної проведеної теми відбувся «мозковий штурм».
В останній день семінару, тренером Еллою Ламах була проведена заключна сесія «Шляхи імплементації напрацьованих документів та впровадження напрацьованих документів на підприємствах» та підведені підсумки всього тренінгу.

Організація молоді