Сімейні канікули


17 липня на території водно-спортивної бази ЗАЕС відбулося справжнє свято родини під назвою «Сімейні канікули». П’ять неперевершених сімей змагалися за звання найкращої, демонструючи неабияку кмітливість, креатив та артистичність.
Під час конкурсу командам вдалося завітати до 25 країн світу, створити сімейну ромашку та вижити на безлюдному острові. А найголовніше — запросити глядачів до країни своїх мрій у творчому виступі.
Сімейні команди на сцені «Мушля» співали, грали на музичних інструментах, змагалися у боротьбі, забивали голи та навіть запалювали сімейне вогнище. За результатами конкурсу всі родини отримали подарунки від Організації молоді ППО ЗАЕС та перемогу в унікальній номінації: сім’я Стаценко «Співоча родина», сім’я Зик «Нестримна енергія позитиву», сім’я Лук’янових «З музикою в серці», сім’я Денисенко «Міцність духу — сімейна сила», сім’я Налісних «Тепло сімейного вогню».
Перемогу у конкурсі загалом здобула сім’я Стаценко.
Вітаємо всіх учасників та переможців! Організація молоді висловлює щиру вдячність адміністрації ВП «Запорізька атомна електростанція», профспілковому комітету, Культурно-деловой центр ОП ЗАЭС та Водно-спортивній базі УСП за всебічну підтримку та допомогу у підготовці цього чудового свята.


Організація молоді