Колегіум Атомпрофспілки


З 22-24 липня 2021 року у м. Чернігів на базі Навчально-методичного центру Федерації профспілкових організацій Черніговської області відбулася чергова сесія освітнього проєкту «Колегіум Атомпрофспілки».
У навчанні прийняли участь активісти Організації молоді Атомпрофспілки, серед яких були голова ОМ ППО ВП ЗАЕС Мошнік Сергій, членкиня Ради ОМ ЗАЕС Левченко Христина, член Ради ОМ ЗАЕС Ткач Максим, активіст ОМ ЗАЕС Вільчинський Євген, а також запрошені представники Укрелектропрофспілки.
Тренерами та модераторами освітнього проєкту були начальник відділу освіти дорослих НМЦ Віталій Копиш та юрист НМЦ Володимир Ковальчук.
Під час навчання провели семінари-тренінги за темами:
▫️«Що таке профспілка? Зрозумілою мовою для всіх поколінь»;
▫️«Чому Вам потрібно бути членом Атомпрофспілки? Переконливо про переваги членства»;
▫️«Сучасні підходи до сайту профспілки: практичні рекомендації та аналіз кейсів»;
▫️«Вимоги до сайту Атомпрофспілки: структура, сервіси, інформація, медіа, новини, фішки»;
▫️«Візуалізація варіантів оновленого сайту Атомпрофспілки».
В перший день учасники «Колегіуму Атомпрофспілки» визначили цінності та потреби Атомпрофспілки, на другий день провели аналіз сайтів інших профспілкових організацій України та світу, а на третій день представили свої проєкти сайту Атопрофспілки.
В рамках даного освітнього проєкту було проведене розширене засідання Центральної ради ОМА, на якому обговорили заходи поточного року, виконання конкурсу проектів ОМА та інше.
Одним з основних питань було внесення змін до складу ЦР ОМА , а саме включення до складу ЦР представників ОМ ППО ВП ЗАЕС Левченко Христини та Ткача Максима.

Організація молоді