Спілка молоді ЗАЕС підтримала армію: морально та матеріально

Об 11 годині ранку в СОК ВП ЗАЕС відбувся флешмоб #22 pushupchellenge, організований Спілкою молоді ЗАЕС та ГО «Об’єднання учасників АТО та волонтерів» на підтримку ветеранів АТО та української армії.

Відгукнулися та прийшли відтискатися 118 осіб — атомщики, військові, атовці, волонтери, дорослі привели з собою дітей. На честь заходу в спорткомплексі влаштували невеличке свято — окрасою акції стали виступи мажореток та танцівниць SteelDance.

З привітаннями звернулися до учасників заступник генерельного директора ВП ЗАЕС Олександр Кривцов, голова профспілки Микола Захаров та голова Спілки молоді Дмитро Орлов. А Олександр Вікторов, який представляв ГО «Об’єднання учасників АТО та волонтерів», пообіцяв, що звіти по використанню зібраних коштів будуть опубліковані, кожна копійка піде на допомогу нашим бійцям.

Естафету наші атомщики прийняли від колег з Чорнобильської та Хмельницької станцій, а передають центральній раді організації молоді атомпрофспілки.

Що стосується коштів, то їх у скринці для внесків виявилося 3885 гривень. Крім того, Микола Захаров заявив, що на благодійну допомогу учасникам АТО буде виділено 22 тисячі гривень.

 

Організація молоді