1

Об 11 годині ранку в СОК ВП ЗАЕС відбувся флешмоб #22 pushupchellenge, організований Спілкою молоді ЗАЕС та ГО «Об’єднання учасників АТО та волонтерів» на підтримку ветеранів АТО та української армії.

Відгукнулися та прийшли відтискатися 118 осіб — атомщики, військові, атовці, волонтери, дорослі привели з собою дітей. На честь заходу в спорткомплексі влаштували невеличке свято — окрасою акції стали виступи мажореток та танцівниць SteelDance.

З привітаннями звернулися до учасників заступник генерельного директора ВП ЗАЕС Олександр Кривцов, голова профспілки Микола Захаров та голова Спілки молоді Дмитро Орлов. А Олександр Вікторов, який представляв ГО «Об’єднання учасників АТО та волонтерів», пообіцяв, що звіти по використанню зібраних коштів будуть опубліковані, кожна копійка піде на допомогу нашим бійцям.

6

7

Естафету наші атомщики прийняли від колег з Чорнобильської та Хмельницької станцій, а передають центральній раді організації молоді атомпрофспілки.

9

Що стосується коштів, то їх у скринці для внесків виявилося 3885 гривень. Крім того, Микола Захаров заявив, що на благодійну допомогу учасникам АТО буде виділено 22 тисячі гривень.

10

По материалам сайта http://venergodare.info